POKAŻ / UKRYJ
Kontakt: Telefon: 662 087 475 lub (12) 384 82 78   Fax: 12 684 11 95   Email: kontakt@grupafarmed.pl
Kontakt:
Telefon: 801 00 60 70
  Fax: 12 666 378 182
  Email: kontakt@grupafarmed.pl

Szanowni Państwo,
Nasza grupa zakupowa wspólnie z uznaną na rynku i dynamicznie rozwijającą się firmą brokerską mająca oferty  kredytowe największych banków w Polsce przygotowała specjalną propozycję finansową  dla właścicieli i pracowników Aptek.

Produkty jakie posiadamy w swojej ofercie:

- kredyty gotówkowe na dowolny cel
- przenosimy ( konsolidujemy ) zobowiązania na korzystniejszych warunkach cenowych.
- kredyty hipoteczne na zakup mieszkania/domu, budowę oraz na dowolny cel pod zabezpieczenie
- kredyty inwestycyjne
- leasingi
- kredyty obrotowe i firmowe
- inne

Doradztwo, które prowadzimy nie obejmuje tylko pomocy w aspekcie rozwiązań jakie obecnie posiadamy, nowych kredytów ale również  pomoc przy produktach które Państwo już posiadają. Zależy Nam na niezależnym wyborze banku bo żadnego z nich nie jesteśmy pracownikami . Szukamy dla Państwa najlepszego i najtańszego rozwiązania. Obecnie przy obniżeniu stop procentowych i dużej konkurencji banków każdy powinien zweryfikować swój kredyt aby płacić go taniej.

Na życzenie Państwa:

- dobierzemy najlepszy i najtańszy kredyt na rynku
- przeanalizujemy posiadane rozwiązania, ocenimy dobrą i złą stroną każdego produktu. Wskażemy rozwiązania i dobierzemy korzystniejszą ofertę.
- skonsolidujemy obecne zobowiązania, kredyty i obniżymy ich koszty.
- załatwiamy wszystkie formalności związane z nowym kredytem, konsolidacją dotychczasowych kredytów i ich spłatą w obecnych bankach.
- pomagamy w zgromadzeniu i uzupełnieniu niezbędnej dokumentacji, wypełnienie wniosku

Cały proces doradczy jest nie odpłatny.

Wszystko odbywa się drogą mailową i telefoniczną a tylko finalna umowa  jest podpisywana w placówce bankowej lub na życzenie klienta w dowolnie wybranym miejscu przez przedstawiciela banku. 

Taka forma  znacznie ułatwia cały proces, oszczędza Państwa czas oraz pieniądze. Daje też pewność wybrania najlepszej oferty na rynku gdyż warunki porównywane są bezstronnie w wielu bankach i wybierana najtańsza opcja .Mamy oferty dedykowane dla lekarzy , prawników  i farmaceutów dla których to zawodów jest minimum formalności kredytowych.

UWAGA: Nasza firma pomaga również w załatwieniu kredytu dla osób  w trudnej  kondycji finansowej nawet jeśli któryś z banków odmówił przyznania kredytu – zadzwoń a zrobimy wszystko aby Ci pomóc.

Aby skorzystać z naszej oferty nie musisz udawać się do kilku banków, wertować wielu ofert – zgłoś się do naszego konsultanta a wskażemy Ci najlepszy produkt na rynku.

Nasze centrum Kredytowe gwarantuje Państwu świadczenie usługi na najwyższym poziomie, zaufaniu i pełnej dyskrecji.

KONTAKT:
 
tel.: +48 662 087 475

e-mail: kontakt@grupafarmed.pl

Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami  skontaktuję z odpowiednim specjalistą od danej usługi finansowej.

Skontaktuj się z nami