POKAŻ / UKRYJ
Kontakt: Telefon: 662 087 475 lub (12) 384 82 78   Fax: 12 684 11 95   Email: kontakt@grupafarmed.pl
Kontakt:
Telefon: 801 00 60 70
  Fax: 12 666 378 182
  Email: kontakt@grupafarmed.pl

Firma Farmed powstała w 2005 roku. Początkowa działalność to otwarcie i biznesowy rozwój grupy 5 aptek w Małopolsce i na Śląsku. W tym czasie od strony aptecznej poznawaliśmy zasady funkcjonowania rynku zdrowia. Nabyte doświadczenia zaowocowały rozwojem firmy, wiedzieliśmy już przecież jakie są oczekiwania i potrzeby Farmaceutów. W roku  2009 założyliśmy Grupę Zakupową. Wśród aptek przystępujących do naszej Grupy szybko zyskaliśmy zaufanie i jednocześnie uznanie za jeden z najlepszych produktów wśród wszystkich ofert grup zakupowych. W tym czasie rozpoczęliśmy drukowanie i kolportowanie gazetki przeznaczonej dla pacjentów „Twoje Tanie Apteki”. Spotkała się ona z tak dużym zainteresowaniem że niedługo potem  stworzyliśmy również drugi projekt pod nazwą  „Apteki Tanich Leków”, tak ażeby sąsiadujące ze sobą apteki nie konkurowały wzajemnie,  a jednocześnie miały możliwość skorzystania z naszych ofert. Drukowaliśmy i kolportowaliśmy ponad pół miliona egzemplarzy naszych gazetek na terenie Polski południowej i centralnej.

Z początkiem 2012 roku weszły w życie zmiany w prawie farmaceutycznym. W związku tym, dostosowaliśmy nasze wydawnictwa do wymogów nowej ustawy i zaczęliśmy wydawać informatory produktowe „Leki Na Zdrowie” i „Promuj Zdrowie”.

W 2012 roku nastąpił znaczący rozwój naszej firmy. Objęliśmy swoją działalnością obszar całej Polski. Nasz dział IT stworzył i uruchomił na naszych stronach internetowych platformę zakupową do składania zamówień w formie elektronicznej. Rozbudowaliśmy dział Call Center tak aby móc trafić do jak największej liczby potencjalnych klientów. Włączyliśmy do naszej działalności usługi księgowe, logistyczne, transportowe. Prowadzimy Przedstawicielstwa Handlowe i  outsourcing dla firm zewnętrznych. Świadczymy usługi hostingowe i z dziedziny projektowania stron internetowych i grafiki komputerowej. Organizujemy szkolenia we własnych salach konferencyjnych.

Od początku działalności naszej firmy organizujemy dla farmaceutów wspólne wyjazdy wypoczynkowe i wypoczynkowo-szkoleniowe do najciekawszych miejsc na całym świecie.

Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na naszych stronach.

Zapraszamy do współpracy

 


To my tworzymy naszą firmę

Krzysztof Felpel

Prezes zarządu
krzysztof.felpel@grupafarmed.pl
wyślij wiadomość »

Pierwszą własną firmę założyłem 20 lat temu. W branży medycznej działam od ponad 16 lat. Pierwszy mój kontakt z farmacją to hurtownia farmaceutyczna Magram, (późniejsze „Zioła Polskie” i „Phoenix Pharma”). Przez krótki okres współpracowałem z hurtownią Prosper, pełniąc stanowisko dyrektora handlowego oddziału Kraków. Potem, przez ponad 10 lat związany byłem z hurtownią Torfarm, na zasadach kontraktu menadżerskiego. Jako dyrektor oddziału małopolskiego budowałem pozycje firmy na południu Polski od podstaw do obecnych rozmiarów. Rok 2011 to dalsza współpraca z największym dystrybutorem farmaceutycznym w Polsce - grupą Neuca (przekształconym z dotychczasowej grupy Torfarm). Jako dyrektor regionu zarządzałem strukturami wszystkich spółek grupy w południowo-wschodnim regionie Polski. Praca w korporacjach nauczyła mnie szerszego spojrzenia na biznes i pozwoliła rozwijać swoje umiejętności m in. poprzez szkolenia w najlepszych firmach szkoleniowych. Obecnie współpracuję z hurtownią Lubfarm i prowadzę własną grupę zakupową współpracującą z ponad 1200 aptek z całego kraju.
W najbliższej przyszłości firma będzie się rozwijać w kierunku produkcji suplementów diety oraz wchodzić w inne dziedziny poza farmaceutyczne aby zdywersyfikować portfel inwestycyjny.
Praca z ludźmi i zarządzanie nimi to rzecz która sprawia mi ogromną satysfakcję w życiu zawodowym. Prywatnie jestem pasjonatem poznawania świata, ludzi, ich życia i regionalnych kuchni. Podróżowanie po różnych zakątkach świata pozwala mi nabierać sił do nowych wyzwań.Michał Bielecki

Dyrektor ds. Sprzedaży
michal.bielecki@grupafarmed.pl
wyślij wiadomość »

W branży farmaceutycznej pracuję od 17 lat. Początki to praca jako telemarketer w hurtowniach Prosper i Torfarm, gdzie później przez 8 lat kierowałem 25 osobowym, krakowskim działem telemarketingu.
Od 2012 rozwijam działalność grupy Farmed pracując na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu. Jestem odpowiedzialny za wdrażanie nowych rozwiązań i budowanie pozycji firmy.
Moimi mocnymi stronami w zarządzaniu zespołami pracowników są umiejętności analityczne przekładane na praktykę , właściwe wykorzystywanie efektów obserwacji do przeprowadzania odpowiednich zmian w funkcjonowaniu firmy, stwarzanie atmosfery sprzyjającej efektywnej pracy.
Moja prywatność to moja rodzina z trójką dzieci. Interesuje się sportem, muzyką i polityką.Katarzyna Sewioł

Manager ds marketingu
katarzyna.sewiol@grupafarmed.pl
wyślij wiadomość »

Pracuję jako manager ds marketingu.Wykorzystuje swoje doświadczenie nabyte w hurtowniach farmaceutycznych PGF, Torfarm, Neuca. Do moich obowiązków należy kontakt i współpraca z Przedstawicielami Handlowymi firm producenckich i Hurtowniami Farmaceutycznymi. Moimi mocnymi stronami są otwartość na ludzi, nowe wyzwania i upór w dążeniu do wyznaczonych celów.

Maciej Kaleta

Kierownik działu IT
maciej.kaleta@grupafarmed.pl
wyślij wiadomość »

Absolwent Informatyki Stosowanej krakowskiej Akademii Górniczo Hutniczej. Informatyk z powołania, elektronik z zamiłowania. Specjalista w dziedzinie administracji sieciami komputerowymi i systemami rozproszonymi. Administrator baz danych, a także programista operujący językami takimi jak PHP, JavaScript, C/C++, Python czy Bash. Miłośnik mikrokontrolerów AVR i ARM7, oraz optoelektroniki.
Swoją wiedzę i umiejętności rozwijam nieustannie uczestnicząc w organizowanych zarówno przez dostawców określonych rozwiązań, jak i ośrodki szkoleniowe licznych warsztatach, oraz szkoleniach głównie z zakresu elektrotechniki i informatyki.
Prywatnie interesuje się fotografią i turystyką krajoznawczą.