POKAŻ / UKRYJ
Kontakt: Telefon: 662 087 475 lub (12) 384 82 78   Fax: 12 684 11 95   Email: kontakt@grupafarmed.pl
Kontakt:
Telefon: 801 00 60 70
  Fax: 12 666 378 182
  Email: kontakt@grupafarmed.pl

Grupa Farmed istnieje od roku 2009.Rozpoczęliśmy współpracę zrzeszając  sto aptek  w województwie Małopolskim i Śląskim. Polityka partnerstwa z aptekami połączona z dobrą ofertą i elastycznymi pakietami dała Grupie Farmed bardzo dobrą opinie na rynku farmaceutycznym. Wyniku tych działań Grupa Farmed Dynamicznie się rozwijała z edycji na edycje do grupy przystępowały kolejne apteki chcące konkurować z sieciami, które pochłaniały coraz bardziej rynek.

W 2012 roku zrzeszaliśmy apteki z Województw Małopolskiego, Śląskiego, Świętokrzyskiego, Podkarpackiego. Zmiany w prawie farmaceutycznym w 2012r. ograniczyły znacznie działalność grup zakupowych w branży mimo to Grupa Farmed nadal rozwijał się dynamicznie. Obecnie współpracuje z nami prawie 1300 aptek w całej Polsce. Platformę zakupową Grupy Farmed dziennie odwiedza średnio 100 użytkowników.

Za współpracę z grupą nie są pobierane prowizję ani żadne opłat. Zamówienia Aptek od Kwietnia 2015  realizowane są przez wszystkie duże hurtownie farmaceutyczne na rynku Polskim. To nie koniec udogodnień dla Farmaceutów ponieważ, na chwilę obecną trwają rozmowy z kolejnymi hurtowniami farmaceutycznymi zainteresowanych współpracą z nami. Siłę Grupy Farmed potwierdzają producenci farmaceutyczni, hurtownie oraz apteki. W opinii wiodących producentów jesteśmy jedną z trzech wiodących Grup Zakupowych w Polsce na pod względem wielkości, zasięgu i realizowanych obrotów.

Jesteśmy w trakcie kampanii sprzedażowej realizowanej dla firmy Lux Farm. Wprowadziliśmy na rynek pierwsze dwa preparaty tego producenta Essentil Forte i Magne Chelat Premium. W najbliższym czasie kolejne projekty.

Już wkrótce nowa odsłona naszej platformy. Bardziej profesjonalne funkcjonalności, łatwiejsza nawigacja i bardziej dopracowana grafika. Zapraszamy

Zaprojektowaliśmy niedawno całkowicie nową witrynę dla firmy Car Perfect, zajmującą się prowadzeniem sieci samoobsługowych i bezdotykowych myjni samochodowych w całej Polsce